Fandom

SGFP Wiki

Home

121pages on
this wiki
Add New Page
Talk0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Spis treści i zawartości:  • Encyklopedia pożarnicza - opracowania na temat podstaw taktyki i techniki pożarniczej, dystynkcje, informacje, paramtery technczne samochodów,itp.


Witamy na stronie Wikipedii Śląskiej Galerii Fotografii Pożarniczej, zwanej roboczo Wiki-On-Fire.

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy:

Wiki-On-Fire to próba stworzenia kompendium strażackiej wiedzy na każdy temat. Kompendium stopniowo rozbudowywane, uaktualnienie i poprawiane. Strażacka Wikipedia nie jest w żadnym stopniu wykładnią prawa lub taktyki pożarniczej!!! Jest spisem pojęć i ciekawostek związanych z szeroko pojętym pożarnictwem. Pomysł stworzenia wikipedii pojawił się przy okazji budowy i uruchamiania Śląskiej Galerii Fotografii Pożarniczej (www.sgfp.com.pl). Śląska Galeria Fotografii Pożarniczej to wortal o śląskim pożarnictwie. Tworzy bazę zdjęciową i informacyjną o jednostkach Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Zakładowej Straży Pożarnej, Zakładowej Służby Ratowniczej i Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej z terenu woj. śląskiego. Jesteśmy grupą pasjonatów zainteresowanych Strażą Pożarną. Niektórzy z nas są członkami OSP, zaangażowanymi tak w działalność okołopożarniczą, jak i w udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych inni są pasjonatami pożarnictwa lub zajmuja się fotografią pożarniczą.Oprócz typowych fotografii postanowiliśmy dodatkowo rozbudować galerię do pełnego Wortalu o rozbudowaną cześć tekstową. Nasz wybór padł na Wikię.

Also on Fandom

Random Wiki